fbpx

KKK


Korduma kippuvad küsimused.

Millest alustada?

Alusta algusest. Mõtle läbi oma soovid, vajadused ja võimalused. Seejärel võta ühendust Ulaeluga, lepime kokku kohtumise. Kohtumine ei kohusta teid veel millekski. Me kuulame teid ära ja otsime ühist nägemust.

 

Miks kaasata Ulaelu?

Tegutseme aastast 2012 väliköökide projekteerimise ja teostamisega.  Meie meeskonna loomingulise tuumiku moodustavad tootedisainer, sisearhitekt ja arhitekt, kes annavad endast parima teie soovide realiseerimiseks.

 

Mis maksab projekteerimine?

Projekteerimise hind sõltub töömahust, ulatudes mõnesajast eurost kuni paarituhande euroni. Projekt ei kohusta tellima väliköögi teostust Ulaelult. Soovi korral aga koostab Ulaelu projekti alusel eelarve ja pakub nii väliköögi seadmed kui ehitusliku poole teostuse.

 

Mis maksab väliköök?

Väliköögi hind sõltub otseselt väliköögi suurusest ja seadmete valikust. Kuna kasutame oma töös väga kvaliteetseid tooteid ja materjale, siis kallimate projektide hinnad on ulatunud kuni 40000 euroni. Hästi toimiva lahenduse saab aga ka vähema kui 10000 euroga.

 

Kas valikus olevaid tooteid saab osta ka ilma projekti tellimata?

Jah, erinevate Ulaelu pakutavate toodete ostmiseks ei pea tellima projekti, mitmedki tooted on täiesti eraldiseisvad ja sobivad  teie olemasolevasse kööki või väliterrassile.

 

Kui pikk on väliköögi tellimise aeg?

Kui soovite oma uut välikööki kevadel kasutama hakata, siis peaks projekteerimisega alustama kindlasti eelneval sügisel või vähemasti talvel, kuna teatud toodete tarneaeg on ca 12 nädalat.

 

Kas kodulehel toodud hinnad sisaldavad käibemaksu?

Jah