Meist


Ulaelu sai alguse selle loojate Raul Tiituse ja Kaido Kivi armastusest söögi ja söömise vastu ning – et ära kasutada Eestimaa nappi suveilma – soovist teha seda mugavalt õues. Just sellestsamast soovist sündiski Ulaelu väliköök – välimuselt lihtne raam, mille tööpinda on võimalik kokku kombineerida erinevatest elementidest: valamu, söegrill, puit- või kivitööpind. Väliköök sai sooja vastuvõtu ning seda esitleti erinevatel messidel Hesingist Kölni ja Milanoni.

Aastatega ja üha rohkemate klientide soove kuulates on ettevõtte fookus üksiktootelt nihkunud aga väliköökide terviklahenduste loomisele. Ulaelu töö algab projekteerimisest ja lõpeb valmisköögi üleandmisega,

sealhulgas tarnime meie partneritelt ka kõik vajalikud tooted nagu gaasigrillid, välikaminad, suitsuahjud, kümikud, valamud, segistid, välidushid, soojakiirgurid jne. Kuna inimestel on erinevad harjumused ja võimalused, siis on iga situatsiooon omamoodi väljakutse. Üks on aga jääv: Ulaelu põhimõte luua ainult ja ainult kvaliteettoodangut. Roostevaba teras, graniit, termotöödeldud puit on korduma kippuvad materjalid.

Nimest. Soovisime mingit laheda kõlapildi ja kiiksuga eestimaist sõna, mis kirjeldaks samas meie tegevust. Ulaelu. Asutatud 01.11.2012.