Ulaelu kollektsioonid


Ulaelu tegutseb aastast 2012. Tookord alustasime MODULAR köögiraamidega ning MEET laua- ja pingijalgadega. Tänaseks on Ulaelu valikusse lisandunud Ulaelu CUSTOM, ROLL ja ISLAND, rahuldamaks kõige erinevamate klientide suuremaid ja väiksemaid soove. Näiteks kui otsite terviklahendust, soovitame vaadata CUSTOM sarja. Kui aga eeldate mobiilsust, siis ROLL sarja. Meie Ulaelus usume, et elu õues võiks olla puhas rõõm ja soovime omalt poolt kaasa aidata just Teie vajadustest lähtuva lahenduse loomisele.

Ulaelu Custom


Ühendame kliendi soovid meie teadmiste ja kogemusega. Tulemus on nagu rätsepatöö – istub hästi ja on mugav kasutada. Jätkame sealt, kus arhitekt lõpetas. Ulaelu meeskonnale on võrdselt põnevad väljakutsed nii Teie väliköök kui ka sinna juurde tervikut moodustav terrass, katusealune või paviljon koos söögi- ja lounge ala, lõkkeplatsi või välibasseiniga.

Ulaelu Modular


Lihtne – kasuta vaid vajalikku
Paindlik – loo omaenda komplekt
Õuemööbel – vastupidav välitingimustes

Ulaelu Roll


Ajendatud keraamiliste grillide suurest populaarsusest leiab Ulaelu valikust ROLL nimelise kollektsiooni. Ulaelu ROLL on mobiilne grillalus koos tööpinna ja riiuliga, mille juurde saab vajadusel sobitada ka valamuga või gaasipõletiga mooduli.

Ulaelu Island


Juhul kui puuduvad ehituslikud seinakonstruktsioonid ja võimalus neid rajada, või kui planeering eeldab saare tüüpi lahendust, on heaks valikuks CUSTOM kollektsioonist edasi arendatud Ulaelu ISLAND väliköök, mis toetub põrandale ja mille ümber mahub kokkama terve pere- või sõpruskond. Kombinatisoonide võimalusi on lõputult, erinevate moodulite funktsioone vaata lähemalt Ulaelu CUSTOM kollektsiooni alt.

Ulaelu Meet


Koos Ulaelu MODULAR väliköögiga alustanud pink ja laud on aegade jooksul võitnud palju sõpru. Laud ja pink sünnivad lauajalgadest ja puitplankudest. Selleks ei ole vaja ühtki tööriista, sest õige paksusega plangud fikseerivad laua või pingi täpselt õigel kõrgusel, abiks vaid gravitatsioon. Jalad on müügil nii omaette kui ka vajadusel koos plankudega. Nii, kuidas teile just sobib.